Silentbloky a nivelační tlumící prvky | Servistek s.r.o.
Váš dodavatel tlumících, antivibračních a izolačních systémů

Klínové a nivelační tlumící prvky Bilz - silentbloky a nivelace podlahy

Patky, podložky, papuče Bilz klínové, odpružení

nivelace, antivibrační prvky, silenbloky, silentblokyTlumící a nivelační klínové prvky (silentbloky či silenbloky) slouží jako tlumení, odtlumení a izolace proti vibracím, rázům, otřesům nejrůznějších strojů jako např. mechanických lisů, hydraulických lisů, brusek, soustruhů, frézek, CNC-obráběcích strojů, vibračních strojů, dřevoobráběcích strojů, potravinářských strojů, strojů na opracování kamene, kompresorů, klimatizací atd..

Kromě tlumící a izolační schopnosti těchto prvků je důležitá jejich schopnost měnit vlastní výšku prvku, čímž dosahujeme extrémně přesné výsledné nivelace celého stroje s přesnostína 0,02 mm.

Silentbloky

Silentbloky (silenbloky) mají schopnost přilnout k dolní části stroje i k betonové či jiné podlaze, a proto seve většině případů nekotví ani stroj ani prvky, a přesto zaručeně nedochází k posunutí stroje. Vyžadují-li to však zvláštní okolnosti nebo zvláštní vlastnosti stroje, lze tyto prvky kotvit jak kestroji, tak k podlaze nebo i ke stroji i k podlaze.

Firma Bilz má ve svém programu širokou škálu těchto prvků, dělících se dále dle velikostiv souvislosti se zátěží a dle složení v souvislosti se specifikací přítomných vibrací, otřesů, rázů, chvění, rezonancí.

Odborný návrh a cenovou nabídku vám vypracujeme obratem, na základě telefonátu nebo emailu. Máte o silentbloky zájem? Kontaktujte nás.

nivelace, antivibrační prvky, silenbloky, silentbloky

Máte zájem o klínové a nivelační tlumící prvky Bilz? Kontaktujte nás

Podporujeme:
Spolupracujeme s profesionály: