Tlumící a antivibrační desky a podložky pod stroje Bilz | Servistek s.r.o.
Váš dodavatel tlumících, antivibračních a izolačních systémů

Tlumící a antivibrační desky a podložky Bilz

 

antivibrační podložkyTlumící desky slouží k izolaci strojů, tlumení základů, výrobních hal, průmyslových hal nebo celých technologií, jsou protiotřesové, proti rázům, protivibrační a antirezonanční.

Firma Bilz má v programu těchto trumících desek a podložek celou paletu o různých tloušťkách a různém složení, s ideálním tlumícím účinkem pro odtlumení každého konkrétního případu.

Tlumící desky mají na základě velmi hlubokého a obsáhlého výzkumu speciální složení z cca 40 různých komponentů, čímž je docíleno extrémně prudkého utlumení vibrací, rázů, otřesů.

Tlumící desky (podložky) Bilz

Izolování a tlumení strojů, přístrojů, měřících strojů, 3D-měření, optických strojů, brusek, CNC-obráběcích strojů, soustruhů, frézek, vibračních strojů, kovacích lisů, bucharů, mechanických lisů, hydraulických lisů, dřevoobráběcích strojů, potravinářských strojů, strojů na opracování kamene, kompresorů, klimatizací, základů, hal, budov, podlah pomocí tlumících a izolačních desek a tlumících a izolačních podložek Bilz dosahuje nejvyššího efektu odtlumení vibrace stejně jako v průmyslu, ve výrobě, v medicíně, v laboratořích, ve výzkumných střediscích a ústavech, v obytných objektech a obytných prostorách, v nákupních střediscích, v dopravních prostorách a objektech.

Odborný návrh a cenovou nabídku na antivibrační desky vám rádi vypracujeme obratem, na základě telefonátu nebo emailu. Napište nám nebo zavolejte. Tlumící a antivibrační desky i podložky dodáme rychle a spolehlivě.

antivibrační podložky

Máte zájem o desky a podložky Bilz? Kontaktujte nás

Podporujeme:
Spolupracujeme s profesionály: