Šroubové a tlumící nivelační prvky | Servistek s.r.o.
Váš dodavatel tlumících, antivibračních a izolačních systémů

Šroubové a tlumící nivelační prvky

Tlumící, nivelační a antivibrační prvky, silenbloky, silentbloky

patky, podložky, papuče BilzTlumící a nivelační šroubové prvky slouží jako tlumení, odtlumení a izolace proti vibracím, rázům, otřesům nejrůznějších strojů jako např. mechanických lisů, hydraulických lisů, brusek, soustruhů, frézek, CNC-obráběcích strojů, vibračních strojů, dřevoobráběcích strojů, potravinářských strojů, strojů na opracování kamene, kompresorů, klimatizací atd..

Kromě tlumící a izolační schopnosti těchto prvků je důležitá jejich nivelační schopnost, tedy měnit výšku stroje od podlahy, čímž dosahujeme přesné výsledné nivelace celého stroje.

Tlumící a nivelační šroubové prvky

Tlumící a nivelační šroubové prvky jsou přišroubovány k dolní části stroje a mají schopnost přilnout k betonové či jiné podlaze, a proto se ve většině případů nekotví, a přesto nedochází k posunutí stroje. Vyžadují-li to však zvláštní okolnosti nebo zvláštní vlastnosti stroje, lze provést kotvení k podlaze.

Firma Bilz má ve svém programu širokou škálu nivelačních prvků, dělících se dále dle velikosti v souvislosti se zátěží a dle složení v souvislosti se specifikací přítomných vibrací, otřesů, rázů, chvění, rezonancí.
Odborný návrh a cenovou nabídku Vám vypracujeme obratem, na základě telefonátu nebo emailu.

 patky, podložky, papuče Bilz

Máte zájem o šroubové a nivelační tlumící prvky Bilz? Kontaktujte nás

Podporujeme:
Spolupracujeme s profesionály: