Antivibrační izolace základů Bilz | Servistek s.r.o.
Váš dodavatel tlumících, antivibračních a izolačních systémů

Antivibrační izolace základů Bilz, protiotřesový a protirázový systém tlumení základů

Tlumení a odpružení betonových bloků, základových desek, betonových desek, základních desek

Slouží k izolaci základů, proti vibracím, tlumení základů, výrobních hal, průmyslových hal nebo celých technologií, jsou protiotřesové, proti rázům, protivibrační a antirezonanční.

  • Antivibrační izolace deskami, podložkami, koberci, souvrstvími, deskovými bloky. Je uskutečněna tak, že mezi betonovým blokem a dnem jámy, v níž se blok nachází, se nachází příslušné množství antivibračních desek, podložek, koberců, souvrství, v příslušném provedení. Takto dosahujeme antivibrační, antirezonanční, protirázové a protiotřesové izolace betonového bloku.
  • Antivibrační izolace pneumatická pomocí pneumatických prvků FAEBI, s vlastní neboli prahovou frekvencí cca 4,5 Hz. Je uskutečněna tak, že mezi betonovým blokem a dnem jámy, v níž se blok nachází, je umístěno příslušné množství pneumatických antivibračních prvků Bilz FAEBI v příslušném provedení. Takto dosahujeme antivibrační, antirezonanční, protirázové a protiotřesové izolace betonového bloku, s vlastní neboli prahovou frekvencí cca 4,5 Hz.
  • Antivibrační izolace pneumatická membránová pomocí membránových prvků BiAir, s vlastní neboli prahovou frekvencí cca 2,5 Hz. Je uskutečněna tak, že mezi betonovým blokem a dnem jámy, v níž se blok nachází, je umístěno příslušné množství pneumatických membránových prvků Bilz BiAir v příslušném provedení. Takto dosahujeme antivibrační, antirezonanční, protirázové a protiotřesové izolace betonového bloku, s vlastní neboli prahovou frekvencí cca 2,5 Hz.

 

izolace základůPoužíváme k izolování a tlumení strojů, přístrojů, měřících strojů, 3D-měření, optických strojů, brusek, CNC-obráběcích strojů, soustruhů, frézek, vibračních strojů, kovacích lisů, bucharů, mechanických lisů, hydraulických lisů, dřevoobráběcích strojů, potravinářských strojů, strojů na opracování kamene, kompresorů, klimatizací, základů, hal, budov, podlah pomocí tlumících a izolačních elementů Bilz dosahuje nejvyššího efektu odtlumení vibrace stejně jako v průmyslu, ve výrobě, v medicíně, v laboratořích, ve výzkumných střediscích a ústavech, v obytných objektech a obytných prostorách, v nákupních střediscích, v dopravních prostorách a objektech.

Odborný návrh a cenovou nabídku Vám vypracujeme obratem, na základě telefonátu nebo emailu.

izolace základů

Máte zájem o antivibrační izolace základů Bilz? Kontaktujte nás

Podporujeme:
Spolupracujeme s profesionály: